Ukryj komunikat X TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności
Nowe dostępne od ręki Jak dojechać Kontakt Facebook
Strona główna Promocje

Wydawaj mądrze! Przygotuj swój samochód do lata!

 

 BĄDŹ GOTOWY NA LATO

Sprawdź swój samochód i skorzystaj z naszej oferty sezonowej

 

 

Wymiana opon

Zadbaj o bezpieczeństwo i wymień opony na letnie

SPRAWDŹ PEŁNY CENNIK OPON

 

I naszą ofertę specjalną - komplet opon letnich już od 116 zł miesięcznie!*

 

Opony - raty

 

 

Klimatyzacja

Dbaj o powietrze, którym oddychasz i odetchnij swobodnie

Klimatyzacja usuwa zaparowanie szyb oraz reguluje i oczyszcza powietrze wewnątrz pojazdu. Klimatyzacja znacząco poprawia komfort naszej podróży. Należy jednak pamiętać, że podstawą jej wydajności jest regularne czyszczenie urządzenia. Dacia rekomenduje wykonywanie przeglądu i czyszczenia klimatyzacji wraz z wymianą filtra kabinowego co roku.

Klimatyzacja

 

Oznaki źle działającej klimatyzacji:

  • nieprzyjemny zapach
  • zapchane skraplacze lub niedziałająca sprężarka
  • metaliczny hałas podczas używania
  • nieprawidłowe działanie ogrzewania lub klimatyzacji

Nie zwlekaj - skorzystaj z naszych usług serwisowych dotyczących klimatyzacji (czyszczenia, napełnienia, kontroli, wymiany filtra i dezynfekcji)

Czyszczenie klimatyzacji wraz z dezynfekcją wnętrza za 129 zł

 

filtr kabinowy

 

Antyalergiczny filtr kabinowy Dacia

 

Antyalergiczny filtr dzięki dodatkowej biofunkcyjnej powłoce zatrzymuje 99,9% wszystkich bakterii i alergenów. Oznaką jego zużycia jest nadmierne parowanie przedniej szyby, pogorszenie nawiewu, jak również nieprzyjemny zapach w pojeździe.

Zadbaj o swoje zdrowie i ciesz się powietrzem wolnym od szkodliwych substancji.

 

 

 

 

Zgarnij 10% rabatu!

Rabat 10% na czyszczenie klimatyzacji z wymianą filtra na antyalergiczny.

Rabat -10% dotyczy zamówienia usługi poprzez R-shop (sklep.dacia.pl) i obowiązuje z kodem KLIMA21 i dotyczy oferty na czyszczenie klimatyzacji wraz z wymianą filtra kabinowego na antyalergiczny.

 

Pakiet Przeglądowy SMART

Serwis

Pakiet przeglądów Smart zawiera nie tylko podstawowe usługi i przeglądy sezonowe, ale również szereg dodatkowych rozwiązań. Sprawdź wygodną i kompleksową ofertę Smart, z którą serwisowanie samochodu staje się niezwykle proste.

Pakiet Przeglądu SMART:

  • kontrola samochodu zgodnie z listą kontrolną przeglądu Dacii
  • wymiana filtra kabinowego/wymiana oleju wraz z filtrem (uzależnione od rodzaju serwisu)                
  • czyszczenie klimatyzacji
  • środek do usuwania insektów
  • wymiana przednich wycieraczek

 

 

 

3 poziomy przeglądów

Dzięki trzem poziomom przeglądu serwisowego możesz wybrać ofertę dostosowaną do swoich potrzeb oraz budżetu.

3 pakiety

Regularny przegląd to gwarancja sprawności Twojej Dacii.

 

 Sezonowa kontrola

W trosce o sprawność Twojego pojazdu, w ramach kontroli sezonowej sprawdzamy 18 najważniejszych punktów odpowiedzialnych za jego stan techniczny. Fachowa kontrola w autoryzowanym serwisie to gwarancja bezpiecznej i ekonomicznej jazdy, teraz tylko za 99 zł!

Kontrola sezonowa

 

ULOTKA         REGULAMIN AKCJI

 

* Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 0%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów 696 zł, całkowita kwota do zapłaty 696 zł, oprocentowanie stałe 0%, całkowity koszt kredytu 0 zł (w tym: prowizja 0 zł, odsetki 0 zł), 6 miesięcznych równych rat w wysokości 116 zł. Kalkulacja została dokonanan na dzień 23.02.2021 na reprezentatywnym przykładzie opony Barum Bravuris3: CB2-70. Przy składaniu wniosku o kredyt mogą być potrzebne dokumenty poświadczające dochody. Wysokość przyznanego kredytu zostanie wyliczona po zbadaniu zdolności kredytowej. Lista akceptowanych przez bank dokumentów znajduje się na stronie internetowej Credit Agricole Bank Polska S.A. www.credit-agricole.pl i w punkcie sprzedaży partnera. Oferta dostępna u Autoryzowanych Partnerów Renault, którzy w imieniu Credit Agricole Bank Polska S.A. wykonują czynności faktycznie związane z zawarciem umowy kredytu na zakup towarów/usług. Udzielenie kredytu i jego wysokość zależą od oceny zdolności kredytowej klienta. Materiał ma charakter informacyjny.

Wszystkie podane ceny dotyczą 1 sztuki towaru/usługi (z wyjątkiem ceny opon letnich kupowanych w 6 ratach, gdzie cena dotyczy kompletu 4 sztuk), zawierają podatek VAT, są cenami sugerowanymi przez Renault Polska. Przedstawione oferty nie łączą się z innymi rabatami i promocjami i są ważne od 15.03 do 31.08.2021 r. lub – w przypadku opon letnich – do wyczerpania zapasów w tym terminie. W przypadku spełnienia wymogów do skorzystania z kilku promocji zastosowanie znajdzie promocja korzystniejsza dla klienta. Podana cena opon letnich nie zawiera kosztu wymiany opon w pojeździe. Szczegółowe informacje dotyczące powyższej akcji promocyjnej prowadzonej pn. „Ciepły sezon – Dacia z promocyjną ofertą” można znaleźć w regulaminie akcji dostępnym u wybranych Autoryzowanych Partnerów Dacii biorących udział w akcji lub na lato.dacia.pl. Lista Autoryzowanych Partnerów biorących udział w akcji dostępna jest na lato.dacia.pl. Podane w ulotce informacje są zaproszeniem do zawarcia umowy i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego.

Formularz kontaktowy

Pola oznaczone * są wymagane.

*
*
*
*
Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Auto Spektrum Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie. Wszystkie dane są podawane dobrowolnie z prawem dostępu do ich treści, ich sprostowania lub usunięcia.
Pani/Pana dane osobowe zbieramy w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie internetowe. W przypadku wyrażenia zgody te dane będziemy też przetwarzać w celu przesyłania informacji handlowych oraz by zachęcić Panią/Pana do skorzystania z naszych produktów lub usług.
Polityka Prywatności- Prosimy o zapoznanie się z informacjami o ochronie danych osobowych w Auto Spektrum

Grupa Auto Spektrum – Twój dealer i serwis Dacia w Małopolsce i na Podkarpaciu.

Dacia Kraków

al. Powstańców Śląskich 24, 30-570 Kraków 12 423 51 00 Kontakt Jak dojechać

Dacia Kraków Bielany

Kryspinów 502, 32-060 Liszki 12 210 09 40 Kontakt Jak dojechać

Dacia Rzeszów

Al. Armii Krajowej 82, 35-307 Rzeszów 17 859 15 00 Kontakt Jak dojechać

Dacia Tarnów

Ładna 82b, 33-156 Skrzyszów 14 628 45 45 Kontakt Jak dojechać

Dacia Nowy Sącz

I Brygady 2, 33-300 Nowy Sącz 18 447 70 00 Kontakt Jak dojechać

Serwis Dacia Wieliczka

Niepołomska 26d, 32-020 Wieliczka 12 288 30 00 Kontakt Jak dojechać