Ukryj komunikat X TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności
Nowe dostępne od ręki Jak dojechać Kontakt Facebook

Finansowanie samochodów Dacia dla firm

(Dacia Business Plan)

Grupa Auto Spektrum proponuje najlepsze możliwości użytkowania samochodów Dacia dla Firm w Krakowie, Rzeszowie i Tarnowie.

Jako największy dealer Dacia w Małopolsce i Podkarpaciu, proponujemy naszym Klientom firmowym wszystkie możliwości posiadania samochodu: zakup w kredycie, leasing czy też wynajem długoterminowy samochodów Dacia.

Oferta wynajmu długoterminowego samochodów Dacia to jedna, miesięczna płatność obejmująca czynsz leasingowy, ratę serwisową, assistance, samochód zastępczy i ubezpieczenie.
Dacia Business Plan to rozwiązanie wykorzystujące leasing operacyjny i gwarantujące wliczenie w koszty działania firmy miesięcznej faktury za użytkowanie auta  (również odliczenie podatku VAT).

Niska miesięczna rata za użytkowanie auta w programie Dacia Business Plan wynika z uwzględnienia w kwocie do spłaty tylko części wartości pojazdu, odpowiadającej rzeczywistej utracie wartości pojazdu w okresie trwania umowy.

Oferta Dacia Business Plan jest skierowana zarówno do firm (małych i średnich przedsiębiorstw) jak i osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą oraz wykonujących wolny zawód.

Zalety Dacia Business Plan dla Firm w Auto Spektrum:

  1. Niskie koszty użytkowania samochodu - Stała niska rata
  2. Preferencyjne oprocentowanie i niska wpłata własna (nawet 0%)
  3. Platforma Obsługi Klientów Dacia – szybka i sprawna obsługa
  4. Pełen zakres ubezpieczenia wliczony w ratę
  5. Gwarantowany samochód zastępczy na czas naprawy (tej samej klasy)
  6. Kompleksowy serwis i assistance Dacia przez ASO Dacia (wliczony w racie)

I co najważniejsze: zawsze nowy samochód DACIA - możliwość wymiany samochodu na
nowy nawet po 2 latach.

Skontakuj się z nami i zapytaj o ofertę Dacia Business Plan

Formularz kontaktowy

Administratorem danych jest AUTO SPEKTRUM Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy al. Powstańców Śląskich 24. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana zapytanie, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu Administratora - art. 6 ust. 1 lit. f Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 UE . Prawnie uzasadnionym interesem Administratora jest odpowiedź na kontakt zainicjowany przez uzupełnienie i wysłanie formularza. Po wypełnieniu powyższego celu dane będą przetwarzane w zakresie wymaganym przez przepisy prawa lub dla zabezpieczenia ewentualnych roszczeń. W przypadku wyrażenia przez Panią/Pana zgody, dane będą przetwarzane również w celu przesyłania informacji marketingowych. Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom współpracującym na podstawie umów powierzenia w zakresie niezbędnym do realizacji powyższych celów. Państwa dane mogą podlegać zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu w celu określenia osobistych preferencji na potrzeby przesłania oferty handlowej, jednakże nie będzie to wywoływać skutków prawnych lub w podobny sposób znacząco wpływać na Państwa sytuację. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo dostępu do treści i przenoszenia swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Więcej informacji znajduje się na naszej stronie internetowej w dokumencie obowiązku informacyjnego lub każdym salonie administratora danych. Jeśli ma Pani/Pan jakiekolwiek pytania odnośnie przetwarzania przez nas Pani/Pana danych, prosimy skontaktować się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych, który dostępny jest pod adresem email iodo1@autospektrum.pl .

Grupa Auto Spektrum – Twój dealer i serwis Dacia w Małopolsce i na Podkarpaciu.

Dacia Kraków

al. Powstańców Śląskich 24, 30-570 Kraków 12 423 51 00 Kontakt Jak dojechać

Serwis Dacia Rzeszów

Al. Armii Krajowej 82, 35-307 Rzeszów 17 859 15 00 Kontakt Jak dojechać

Dacia Tarnów

Ładna 82b, 33-156 Skrzyszów 14 628 45 45 Kontakt Jak dojechać

Dacia Nowy Sącz

I Brygady 2, 33-300 Nowy Sącz 18 447 70 00 Kontakt Jak dojechać

Dacia Wieliczka

Niepołomska 26d, 32-020 Wieliczka 12 288 30 00 Kontakt Jak dojechać

Dacia Krosno

Krakowska 199, 38-400 Krosno 13 420 11 77 Kontakt Jak dojechać

Dacia Krasne

36-007 Krasne 7a k. Rzeszowa 17 779 64 15 Kontakt Jak dojechać