Ukryj komunikat X TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności
Nowe dostępne od ręki Jak dojechać Kontakt Facebook

NOWA DACIA JOGGER!

Rodzinny samochód w odpowiednim rozmiarze.

 

Nowa Dacia Jogger idealnie sprawdzi się dla rodzin pragnących ucieczki od codzienności, lubiących aktywne spędzanie czasu. Bardzo łatwo dostosowuje się do potrzeb swojego właściciela, łącząc w sobie wszystko co najlepsze - solidność SUV-a, przestronność MPV i długość kombi. To prawdziwy rodzinny samochód, który wyróżnia się stosunkiem ceny do wielofucyjności. 

 

 

MODUŁOWE RELINGI DACHOWE

Desing Nowej Dacii Jogger podkreśla solindną konstrukcję samochodu, które naturalnie radzi sobie w każdym terenie i idealnie sprawdza się dla rodzin prowadzących aktywny tryb życia.

 

  

 

KOMFORT W KAŻDYM RZĘDZIE

Błyskawicznie można ustawić trzymiejscową kanapę składaną w układzie 1/3-2/3, w drugim rzędzie siedzeń oraz dwa idywidualnie składane i wyjmowane fotele w trzecim rzędzie.

 

 

 

  

 

 

SYSTEM MULTIMEDIALNY 

Wyposażony we wszystkie niezbędne elementy, obejmujące zależnie od wersji - 8 calowy dotykowy ekran, fukcję repilacji smartfona bezprzewodowo lub za pomocą kabla, nawigację oraz Bluetooth. 

 

 

  

 

 

KARTA KEYLESS ENTRY

Otwieranie samochodu nigdy nie było prostrze! Aby otworzyć drzwi lub uruchomić silnik w Nowej Dacii Jogger wystarczy mieć kartę Keyless Entry przy sobie.

 

 

  

 

 

KAMERA COFANIA I CZUJNIKI PARKOWANIA

Dzięki kamerze i czujnikom z porzdu i z tyłu parkowanie nigdy nie było prostrze! Ułatwiają zaprakowanie nawet w najtrudniej dostępnych miejscach.

 

 

  

 

 

SYSTEM KONTROLI MATWEGO POLA

Wyprzedanie i zamiana pasa staną się bezpieczniejsze niż kiedykolwiek dzięki systemowi martwego pola, który sygnalizuje obecność pojazdu lub innego obiektu w martwym polu lusterka.

 

 

 

 

 

 

Chcesz przetestować Dacia
Jogger
?

Grupa Auto Spektrum – Twój dealer i serwis Dacia w Małopolsce i na Podkarpaciu.

Dacia Kraków

al. Powstańców Śląskich 24, 30-570 Kraków 12 423 51 00 Kontakt Jak dojechać

Dacia Kraków Bielany

Buki 7, 32-060 Kryspinów 12 210 09 40 Kontakt Jak dojechać

Dacia Rzeszów

Al. Armii Krajowej 82, 35-307 Rzeszów 17 859 15 00 Kontakt Jak dojechać

Dacia Tarnów

Ładna 82b, 33-156 Skrzyszów 14 628 45 45 Kontakt Jak dojechać

Dacia Nowy Sącz

I Brygady 2, 33-300 Nowy Sącz 18 447 70 00 Kontakt Jak dojechać

Serwis Dacia Wieliczka

Niepołomska 26d, 32-020 Wieliczka 12 288 30 00 Kontakt Jak dojechać