Ukryj komunikat X TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności
Nowe dostępne od ręki Jak dojechać Kontakt Facebook

Nowa Dacia Sandero Stepway - solidny i wszechstronny crossover! 

Nowy design, nowe wyposażenie i wiele nowych opcji!

 

Nowe Sandero Karta Keyless Entry – system bezkluczykowego dostępu do auta ze zdalnym otwieraniem klapy bagażnika. Schowaj kartę i miej ją przy sobie, aby uzyskać dostęp do samochodu w każdej chwili.
Nowe Sandero System multimedialny – nowy system multimedialny z 8” ekranem zwróconym w stronę kierowcy to świetne rozwiązanie gdy jesteś skupiony na jeździe!
Nowe Sandero Kamera cofania i czujniki parkowania z przodu i z tyłu – dzięki czujnikom z przodu i kamerze będziesz miał możliwość zaparkowania w najtrudniej dostępnych miejscach.
Nowe Sandero System kontroli martwego pola – dla większego bezpieczeństwa i komfortu jazdy, system sygnalizuje obecność pojazdu lub innego obiektu w martwym polu lusterka. Wyprzedzanie i zmiana pasa staną się bezpieczniejsze niż kiedykolwiek.
Nowe Sandero Automatyczny hamulec ręczny – zapewnia unieruchomienie pojazdu w momencie wyłączenia silnika. Już nie musisz pamiętać o zaciągnięciu go za każdym razem gdy wysiadasz z samochodu. Nowa Dacia Sandero Stepway zrobi to za Ciebie.
Nowe Sandero Automatyczna klimatyzacja z cyfrowym wyświetlaczem – to nowość, która miała swój debiut przy innych modelach Dacii, dziś jest również dostępna w Nowym Sandero Stepway. Dzięki wyświetlaczowi wiesz jaka jest dokładnie temperatura w Twoim samochodzie.

 

Prostota użytkowania 

Nowe Sandero Stepway przedstawia zupełnie nowy design. Imponująca sylwetka, podwyższony prześwit i wielofunkcyjna przestrzeń.

 • Modułowe relingi dachowe - więcej miejsca dzięki genialnym, modułowym relingom dachowym, które zamieniają się w poprzeczne relingi dachowe, umożliwiając zamontowanie przedmiotów bez konieczności kupowania nowego zestawu.
 • Bagażnik modułowy - jeszcze bardziej przestronny bagażnik dzięki składanej kanapie tylnej.
 • Podwyższony prześwit - dzięki podwyższonemu prześwitowi Nowego Sandero Stepway z łatwością pokonuje różne rodzaje nawierzchni.
 • Media Nav - zapewnia dostęp do wszystkich informacji, dzięki dużemu 8’’ ekranowi dotykowemu z funkcją bezprzewodowej replikacji telefonu komórkowego. Telefon, radio, nawigacja GPS, multimedia… Poprzez podłączenie smartfona przez Bluetooth® lub do gniazd jack i USB. 6 zintegrowanych głośników pozwala na słuchanie wysokiej jakości dźwięku.
 • Media Display - umożliwia dostęp do ulubionych aplikacji z poziomu dużego 8’’ ekranu dotykowego z funkcją replikacji telefonu komórkowego.
 • Media Control i aplikacja Dacia Media Control - dzięki nowemu systemowi Media Control z radiem, parowaniem telefonu Bluetooth®, można sterować systemem audio za pomocą przełączników na kierownicy. Aplikacja Dacia Media Control ułatwia dostęp do ulubionego systemu nawigacji kierowcy w telefonie komórkowym i wyświetla interfejs radia na jego ekranie. 2 głośniki są zabudowane w drzwiach przednich.

 

Nowe Sandero  Nowe Sandero

Nowe Sandero  Nowe Sandero

 

Dodatkowo Nowa Dacia Sandero Stepway została wyposażona w nowe systemy jazdy i bezpieczeństwa:

 • 6 poduszek powietrznych
 • aktywny system wspomagania nagłego hamowania (AEBS)
 • system wspomagania ruszania pod górę
 • ogranicznik prędkości
 • E-call (połączenie alarmowe)

 

Akcesoria

 

Akcesoria Akcesoria Akcesoria Akcesoria
Poprzeczki dachowe Podświetlane nakładki progowe Mata bagażnika Składany stolik z uchwytem na kubek

 

 

 

Chcesz przetestować Dacia
Sandero Stepway
?

Grupa Auto Spektrum – Twój dealer i serwis Dacia w Małopolsce i na Podkarpaciu.

Dacia Kraków

al. Powstańców Śląskich 24, 30-570 Kraków 12 423 51 00 Kontakt Jak dojechać

Dacia Kraków Bielany

Buki 7, 32-060 Kryspinów 12 210 09 40 Kontakt Jak dojechać

Dacia Rzeszów

Al. Armii Krajowej 82, 35-307 Rzeszów 17 859 15 00 Kontakt Jak dojechać

Dacia Tarnów

Ładna 82b, 33-156 Skrzyszów 14 628 45 45 Kontakt Jak dojechać

Dacia Nowy Sącz

I Brygady 2, 33-300 Nowy Sącz 18 447 70 00 Kontakt Jak dojechać

Serwis Dacia Wieliczka

Niepołomska 26d, 32-020 Wieliczka 12 288 30 00 Kontakt Jak dojechać