Ukryj komunikat X TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności
Nowe dostępne od ręki Jak dojechać Kontakt Facebook

Dacia Dokker VAN

Wspólnym mianownikiem wszystkich modeli Dacii jest niezawodność oraz solidność. Dlatego też Dokker został poddany testom w najtrudniejszych warunkach eksploatacji, w których udowodnił swoją wytrzymałość. Podobnie jak pozostałe modele z gamy Dacii, również Dokker może poszczycić się sprawdzonymi w Grupie Renault rozwiązaniami technicznymi. Jest to gwarancja jego solidności i wysokich osiągów. Dlatego też Dokker jest objęty 3-letnią gwarancją producenta (lub do 100 000 km).

Ładowność do 750 kg*, pojemność od 3,3 do 3,9 m3 i długość strefy ładunkowej od 1,90 do 3,11 m są ułatwią Ci pracę. Dokker Van jest samochodem dla firm i osób prowadzących działalność szukających praktycznych rozwiązań. Niezawodny i wytrzymały, wyróżnia się wyjątkowymi parametrami ładunkowymi, pozwalającymi na bezproblemowy przewóz całego sprzętu i materiałów. A to wszystko w cenie od 29 900 zł netto.

 Funkcjonalne i ergonomiczne miejsce kierowcy

Miejsce kierowcy jest funkcjonalne i ułatwia prowadzenie pojazdu. Szczególną uwagę zwrócono na ergonomię: przełączniki elektrycznych podnośników szyb są umieszczone w płatach drzwi, przełączniki klimatyzacji są łatwo dostępne, a radioodbiorniki wyposażone w pilota sterującego, umieszczonego pod kierownicą. Informacje przedstawione na tablicy rozdzielczej są doskonale czytelne. Dokker Van jest również wyposażony w podnóżek lewej nogi, przydatny na dalekich trasach. Dokker Van zapewnia kierowcy wygodę oraz stanowi nowoczesne, przydatne i intuicyjne w obsłudze narzędzie.

SZEROKA OFERTA SILNIKÓW

Dokker Van oferuje silniki benzynowe i wysokoprężne spełniające potrzeby użytkowników, z różnych krajów i dostosowane do zróżnicowanych warunków ruchu drogowego. Dostępny silnik benzynowy to sprawdzony i niezawodny 1.6 MPI w bardzo atrakcyjnej cenie. Oferta silników wysokoprężnych obejmuje 2 wersje 1.5 dCi, cieszącego się na całym świecie powszechnym uznaniem ze względu na swoją niezawodność i osiągi. Zużycie paliwa i emisja CO2 wynosi dla wersji dCi 75 i dCi 90 4,5 l/ 100km i 118 g CO2/km w cyklu mieszanym.

Strefa ładunkowa

Możesz z łatwością zabezpieczyć i utrzymać w czystości strefę ładunkową dzięki częściowym lub pełnym okładzinom ścian i drzwi

Zaczepy do mocowania ładunku

Dokker Van wyposażony jest w specjalne zaczepy, aby zapewnić stabilność ładunku i zapobiec jego przesunięciu.

Dacia Easy Seat

Furgonetka Dacii dysponuje dużą objętością ładunkową sięgającą 3,3 m3. Wielofunkcyjne siedzenie pasażera dodatkowo zwiększa dostępną przestrzeń ładunkową. Dacia Easy Seat posiada możliwość regulacji wzdłużnej oraz składane oparcie. Pozwala na znaczne cofnięcie siedzenia, zapewniając dobry poziom komfortu pasażerowi. Po złożeniu oparcia uzyskujemy stolik, na którym można pisać, położyć notebooka i spokojnie wypełnić dokumentację lub przygotować kosztorys... Dacia Easy Seat umożliwia pracę w samochodzie. Po złożeniu siedzenia do pionu uzyskujemy przestrzeń ładunkową o długości 2,42 m. W bardzo prosty sposób można również wyjąć siedzenie z samochodu. Po jego wyjęciu dysponujemy największą w tym segmencie objętością użytkową 3,9 m3. Pozwala ona również na przewóz przedmiotów o długości do 3,11 m. Dokker Van zapewnia najlepszy stosunek objętości użytkowej i długości użytkowej w stosunku do wymiarów zewnętrznych.

Przesuwne drzwi boczne

Dokker Van posiada najszersze w swojej kategorii przesuwne drzwi boczne*, dzięki którym dostęp do strefy ładunkowej jest wyjątkowo łatwy. Przesuwne drzwi okazują się niezwykle praktyczne gdy mamy mało miejsca do parkowania.

Poszukujesz samochodu dostawczego? Zapraszamy do kontaktu celem ustalenia szczegółów:

 

Chcesz przetestować Dacia
Dokker Van
?

Grupa Auto Spektrum – Twój dealer i serwis Dacia w Małopolsce i na Podkarpaciu.

Dacia Kraków

al. Powstańców Śląskich 24, 30-570 Kraków 12 423 51 00 Kontakt Jak dojechać

Dacia Kraków Bielany

Kryspinów 502, 32-060 Liszki 12 210 09 40 Kontakt Jak dojechać

Dacia Rzeszów

Al. Armii Krajowej 82, 35-307 Rzeszów 17 859 15 00 Kontakt Jak dojechać

Dacia Tarnów

Ładna 82b, 33-156 Skrzyszów 14 628 45 45 Kontakt Jak dojechać

Dacia Nowy Sącz

I Brygady 2, 33-300 Nowy Sącz 18 447 70 00 Kontakt Jak dojechać

Serwis Dacia Wieliczka

Niepołomska 26d, 32-020 Wieliczka 12 288 30 00 Kontakt Jak dojechać