Ukryj komunikat X TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności
Nowe dostępne od ręki Jak dojechać Kontakt Facebook

Bardziej nowoczesna i dynamiczna linia nadwozia

Nowa Dacia Logan przeobraziła się w samochód równie wygodny w prowadzeniu, co atrakcyjny w wyglądzie. Nowy, bardziej wyrazisty przód oraz odświeżone linie nadwozia zachęcają do dalekich podróży.

Nowoczesne i przytulne wnętrze

Starannie dopracowane wykończenie, przytulne wnętrze, nowe, bardziej nowoczesne i komfortowe rodzaje tapicerki, nowa środkowa konsola z nowym wykończeniem, nowa czteroramienna kierownica i chromowane, matowe akcenty… Wnętrze Nowej Dacii Logan jest zdecydowanie bardziej wyrafinowane i harmonijne. Wszyscy czują się w nim dobrze i to od pierwszej chwili. Poczuj tę przyjemność // Naprawdę robi wrażenie!

Komfortowa i obszerna kabina

W Nowej Dacii Logan jest miejsce dla całej rodziny. 5 wygodnych miejsc, liczne schowki i duży bagażnik, to gwarancja spełnienia twoich potrzeb w codziennym użytkowaniu i podczas wakacyjnych podróży. Składana i dzielona w proporcji 2/3-1/3* tylna kanapa pozwala na dowolną aranżację wnętrza, a ogromny bagażnik pomieści wszystko, co chcemy przewieźć. 

Wspomaganie parkowania tyłem z kamerą cofania

Teraz możesz parkować  bez stresu! Wspomaganie parkowania tyłem* Nowej Dacii Logan ostrzega kierowcę sygnałem dźwiękowym o ewentualnej przeszkodzie. Dla jeszcze większego komfortu i bezpieczeństwa można do tego systemu dołączyć kamerę cofania.*

* Zależnie od wersji.

Wspomaganie ruszania pod górę

System ułatwia w pełni bezpieczne i nie wymagające pośpiechu ruszanie pod górę. Ciśnienie w układzie hamulcowym jest utrzymywane przez kilka sekund, by umożliwić kierowcy spokojne ruszenie pod górę.

Silniki

 • Silniki benzynowe
  • SCe 75


  Nowa Dacia Logan posiada nowy silnik benzynowy oszczędny i nowoczesny: SCe 75 jest 3-cylindrową jednostką o pojemności 1 litra wykorzystującą w swej konstrukcji bogate doświadczenie Renault i pozwalającą na znaczne obniżenie emisji CO2 i zużycia paliwa.

  • TCe 90 S&S


  TCe 90 S&S jest kolejnym przykładem doskonałej konstrukcji mechanicznej Grupy Renault. Jest to 3-cylindrowy silnik benzynowy z turbodoładowaniem o pojemności 898 cm3 (klasa 0,9 l) i mocy 90 KM z systemem Stop&Start, wyposażony w najnowsze technologie.

  Zapewnia komfort jazdy przy ograniczonym zużyciu paliwa i niskiej emisji CO2. TCe 90 S&S jest dynamiczny, szybko reaguje na działania kierowcy, płynnie przyspiesza i oferuje znakomitą relację komfortu jazdy do oszczędnej eksploatacji.

 • Silniki wysokoprężne
  • dCi 75 S&S


  Ten wysokoprężny silnik o pojemności 1,5 l zyskał sobie międzynarodowe uznanie za swą niezawodność, komfort prowadzenia samochodu i wysokie osiągi. Silniki tej generacji zapewniają wyższy moment obrotowy i lepsze przyspieszenia.

  Oba silniki o mocy 75 KM i 90 KM posiadają system Stop&Start i oferują niskie zużycie paliwa i emisję CO2 poniżej 100 g/km.

  • dCi 90 S&S


  Ten wysokoprężny silnik o pojemności 1,5 l zyskał sobie międzynarodowe uznanie za swą niezawodność, komfort prowadzenia samochodu oraz wysokie osiągi. Silniki tej generacji zapewniają wyższy moment obrotowy i lepsze przyspieszenia.

  Oba silniki o mocy 75 KM i 90 KM posiadają system Stop&Start i oferują niskie zużycie paliwa i emisję CO2 poniżej 100 g/km.

 • EASY-R
  • TCe 90 S&S Easy-R

  Dacia wprowadza do swojej oferty zautomatyzowaną skrzynię biegów (bez pedału sprzęgła) - Easy-R.

  W połączeniu z silnikami benzynowymi TCe 90 S&S zautomatyzowana skrzynia Easy-R zapewnia:
  • większą łatwość użytkowania - uwalnia kierowcę od operowania pedałem sprzęgła i zmiany biegów. Zmiana biegów następuje automatycznie,
  • ułatwione manewrowanie samochodem: wspomaganie ruszania pod górę pozwala kierowcy na spokojne ruszenie z miejsca bez pośpiechu. Samochód wyposażony w zautomatyzowaną skrzynię biegów rusza powoli do przodu lub do tyłu po zwolnieniu pedału hamulca, co ułatwia poruszanie się w korku, płynne wykonywanie trudnych manewrów (np. parkowanie) i zapobiega cofaniu się samochodu po zatrzymaniu na drodze o niewielkim nachyleniu,
  • 5 biegów w wersji z silnikiem benzynowym
  • mniejsze zużycie paliwa - zautomatyzowana skrzynia Easy-R pozwala pogodzić niskie spalanie z komfortem jazdy,
  • wysoki komfort jazdy zarówno po mieście jak i poza miastem,
  • atrakcyjna cena.

 • Oferta silników benzynowych/LPG

  TCe 90 S&S jest dostępny również w wersji benzynowej i LPG.. Tańsze paliwo i zamontowana fabrycznie instalacja LPG to ekonomiczne i w pełni bezpieczne rozwiązanie. Emisja CO2 w czasie jazdy na paliwie LPG jest niższa w porównaniu do odpowiedniego silnika benzynowego.

Chcesz przetestować Dacia
Logan
?

Grupa Auto Spektrum – Twój dealer i serwis Dacia w Małopolsce i na Podkarpaciu.

Dacia Kraków

al. Powstańców Śląskich 24, 30-570 Kraków 12 423 51 00 Kontakt Jak dojechać

Serwis Dacia Rzeszów

Al. Armii Krajowej 82, 35-307 Rzeszów 17 859 15 00 Kontakt Jak dojechać

Dacia Tarnów

Ładna 82b, 33-156 Skrzyszów 14 628 45 45 Kontakt Jak dojechać

Dacia Nowy Sącz

I Brygady 2, 33-300 Nowy Sącz 18 447 70 00 Kontakt Jak dojechać

Dacia Wieliczka

Niepołomska 26d, 32-020 Wieliczka 12 288 30 00 Kontakt Jak dojechać

Dacia Krosno

Krakowska 199, 38-400 Krosno 13 420 11 77 Kontakt Jak dojechać

Dacia Krasne

36-007 Krasne 7a k. Rzeszowa 17 779 64 15 Kontakt Jak dojechać