Ukryj komunikat X TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności
Nowe dostępne od ręki Jak dojechać Kontakt Facebook
Strona główna Aktualności i promocje Dni Otwarte Dacii Duster

Dni Otwarte Dacii Duster

Poznaj Nową Dacię Duster

Przyjdź na Dni Otwarte 10-17 marca

i weź udział w konkursie!

 

W końcu jest... Nowa Dacia Duster już w naszych salonach!

Zapraszamy do punktów w Krakowie, Wieliczce, Nowym Sączu, Ładnej k. Tarnowa, Krośnie, Rzeszowie i Krasnym k. Rzeszowa 10-17 marca na Dni Otwarte naszego Nowego Modelu.

Przyjdź, zobacz na żywo Nową Dacię Duster, sprawdź ją w trakcie jazdy próbnej, a potem zawalcz w konkursie o tego przestronnego SUVa gotowego na każde Twoje wyzwanie!*

W trakcie naszych dni otwartych masz nie tylko okazję poznać nasz nowy model samochodu, ocenić jego nowy wygląd i złagodzone linie nadwozia, terenowy charakter, nowoczesne wyposażenie, ale również sprawdzić w praktyce jak prowadzi się ten model. Każdy kto w dniach 10-17 marca odwiedzi nasz salon i odbędzie jazdę próbną tym modelem otrzyma od nas kupon i będzie mógł wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania jest Nowa Dacia Duster!

Dla wszystkich, którzy odwiedzą nas w tych dniach przygotowaliśmy również dodatkowe atrakcje m.in. quizy i zabawy dla dzieci oraz słono-słodki poczęstunek.
Zapraszamy także w niezwykłą podróż dzięki specjalnie przygotowanej prezentacji 3D Nowej Dacii Duster z wykorzystaniem technologii wirtualnej rzeczywistości VR:

Pobierz z Google Play
Pobierz z Apple Store

Chcesz wiedzieć więcej o Nowej Dacii Duster - kliknij tutaj!

Nie czekaj dłużej - już dziś zapisz się na jazdę próbna!

 

* Konkurs organizowany przez Renault Polska Sp. z o.o. Główną nagrodą w konkursie jest Nowa Dacia Duster. Szczegółowe informacje oraz regulamin konkursu dostępne w salonach w dniach 10-17 marca br. oraz na stronie www.nowyduster.pl .

 

Wypełnij poniższy formularz - skontaktujemy się z Tobą w celu przedstawienia szczegółowej oferty

albo zadzwoń na naszą Infolinię tel. 12 38 48 413

 

Formularz kontaktowy

Administratorem danych jest AUTO SPEKTRUM Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy al. Powstańców Śląskich 24. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana zapytanie, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu Administratora - art. 6 ust. 1 lit. f Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 UE . Prawnie uzasadnionym interesem Administratora jest odpowiedź na kontakt zainicjowany przez uzupełnienie i wysłanie formularza. Po wypełnieniu powyższego celu dane będą przetwarzane w zakresie wymaganym przez przepisy prawa lub dla zabezpieczenia ewentualnych roszczeń. W przypadku wyrażenia przez Panią/Pana zgody, dane będą przetwarzane również w celu przesyłania informacji marketingowych. Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom współpracującym na podstawie umów powierzenia w zakresie niezbędnym do realizacji powyższych celów. Państwa dane mogą podlegać zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu w celu określenia osobistych preferencji na potrzeby przesłania oferty handlowej, jednakże nie będzie to wywoływać skutków prawnych lub w podobny sposób znacząco wpływać na Państwa sytuację. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo dostępu do treści i przenoszenia swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Więcej informacji znajduje się na naszej stronie internetowej w dokumencie obowiązku informacyjnego lub każdym salonie administratora danych. Jeśli ma Pani/Pan jakiekolwiek pytania odnośnie przetwarzania przez nas Pani/Pana danych, prosimy skontaktować się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych, który dostępny jest pod adresem email iodo1@autospektrum.pl .

Grupa Auto Spektrum – Twój dealer i serwis Dacia w Małopolsce i na Podkarpaciu.

Dacia Kraków

al. Powstańców Śląskich 24, 30-570 Kraków 12 423 51 00 Kontakt Jak dojechać

Serwis Dacia Rzeszów

Al. Armii Krajowej 82, 35-307 Rzeszów 17 859 15 00 Kontakt Jak dojechać

Dacia Tarnów

Ładna 82b, 33-156 Skrzyszów 14 628 45 45 Kontakt Jak dojechać

Dacia Nowy Sącz

I Brygady 2, 33-300 Nowy Sącz 18 447 70 00 Kontakt Jak dojechać

Dacia Wieliczka

Niepołomska 26d, 32-020 Wieliczka 12 288 30 00 Kontakt Jak dojechać

Dacia Krosno

Krakowska 199, 38-400 Krosno 13 420 11 77 Kontakt Jak dojechać

Dacia Krasne

36-007 Krasne 7a k. Rzeszowa 17 779 64 15 Kontakt Jak dojechać