Ukryj komunikat X TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności
Nowe dostępne od ręki Jak dojechać Kontakt Facebook
Strona główna Promocje

Zimowa promocja!

Kompletne koła, pełen zysk

opony zimowe

 

Promocyjna oferta na kompletne koła Dacii - sezon 2019/2020

Oferta ważna od 01.10.2019 do 29.02.2020

 

Kup 4 kompletne koła z oponami zimowymi Motrio do swojej Dacii i otrzymaj specjalną cenę. Wybierz oponę i felgę dopasowaną do Twojego modelu Dacii zgodnie ze specyfikacją*:

 

 logan i sandero

lodgy i dokker

 

 

duster

* Rekomendowana cena dotyczy 1 sztuki koła kompletnego i zawiera VAT. Dostępność kompletnych kół i ich ceny mogą się różnić w zależności od modelu i rodzaju silnika Twojego samochodu.

 

felgi dacia

Pełna oferta opon zimowych 2019

 

Opony zimowe mają kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa jazdy w warunkach ograniczonej przyczepności.

  • Zmiana opon na zimowe jest zalecana, gdy temperatura spadnie poniżej + 7°C
  • Dobór odpowiednich opon oraz dostosowanie techniki jazdy do panujących warunków atmosferycznych, znacząco wpływa na bezpieczeństwo na drodze
  • Droga hamowania w niskiej temperaturze i na zaśnieżonej drodze znacznie się skraca w przypadku użycia opon przystosowanych do zimowych warunków
  • Dzięki specjalnej konstrukcji oraz odpowiedniemu składowi mieszanki (znacznie bardziej miękka guma) opony zimowe są najlepszym rozwiązaniem – zwiększają przyczepność na drodze, szczególnie w trakcie hamowania lub gwałtownych manewrów

Nie zapomnij o przydatnych akcesoriach

 

  • Mata gumowa od 159 zł

mata

 

  • Chlapacze od 119 zł

chlapacze

 

  • Śruby antykradzieżowe od 99 zł

śruby

 

  • Bagażnik dachowy od 1019 zł

bagażnik

 * przedstawiona cena dotyczy wybranego modelu Dacia. Zapoznaj się z ofertą pakietów akcesoriów. Kupując akcesoria w pakiecie zyskujesz 20%. 

 

Kontrola zimowa za 79zł!kontrola zimowa

Chcesz mieć gwarancję bezpiecznej, ekonomicznej i komfortowej jazdy? W trakcie naszej Zimowej Kontroli Twojego samochodu sprawdzimy aż 18 najważniejszych punktów związanych z jego sprawnością m.in: akumulator, widoczność, silnik, zawieszenie, hamulce, opony, karoseria, bezpieczeństwo. Ponadto, specjalnie przed zimowymi wyjazdami:

• Specjalna oferta cenowa na zakup oryginalnych wycieraczek – od 80 zł
• Atrakcyjne ceny nowych, oryginalnych akumulatorów samochodowych – od 269 zł
• Innowacyjna niewidzialna wycieraczka w płynie, która poprawia ostrość widzenia o 35% - w cenie 49 zł*

 

* Cena Rain Protect nie zawiera aplikacji na szybę

 

 

 REGULAMIN AKCJI

 

 

Zdjęcia wykorzystane na stronie www służą do celów poglądowych i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktów. Wszystkie podane ceny dotyczą 1 sztuki i zawierają podatek VAT i są cenami zalecanymi przez Renault Polska. Akcja promocyjna „Kompletne koła zimowe Dacia 2019” nie łączy się z innymi rabatami i promocjami i jest ważna od 01.10.2019 do 29.02.2020 lub do wyczerpania zapasów w tym terminie. Podana cena kompletnego koła nie zawiera kosztu montażu kół w pojeździe. Szczegółowe informacje dotyczące akcji promocyjnej można znaleźć w regulaminie akcji dostępnym u wybranych Partnerów Dacii biorących udział w akcji lub na dacia.pl. Lista partnerów biorących udział w akcji dostępna jest na dacia.pl. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany specyfikacji technicznej i do wynikającej z niej zmiany ceny. Szczegóły w Autoryzowanych Serwisach Dacii. Podane informacje są zaproszeniem do zawarcia umowy i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Formularz kontaktowy

Pola oznaczone * są wymagane.

*
*
*
*
Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Auto Spektrum Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie. Wszystkie dane są podawane dobrowolnie z prawem dostępu do ich treści, ich sprostowania lub usunięcia.
Pani/Pana dane osobowe zbieramy w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie internetowe. W przypadku wyrażenia zgody te dane będziemy też przetwarzać w celu przesyłania informacji handlowych oraz by zachęcić Panią/Pana do skorzystania z naszych produktów lub usług.
Polityka Prywatności- Prosimy o zapoznanie się z informacjami o ochronie danych osobowych w Auto Spektrum

Grupa Auto Spektrum – Twój dealer i serwis Dacia w Małopolsce i na Podkarpaciu.

Dacia Kraków

al. Powstańców Śląskich 24, 30-570 Kraków 12 423 51 00 Kontakt Jak dojechać

Serwis Dacia Rzeszów

Al. Armii Krajowej 82, 35-307 Rzeszów 17 859 15 00 Kontakt Jak dojechać

Dacia Tarnów

Ładna 82b, 33-156 Skrzyszów 14 628 45 45 Kontakt Jak dojechać

Dacia Nowy Sącz

I Brygady 2, 33-300 Nowy Sącz 18 447 70 00 Kontakt Jak dojechać

Dacia Wieliczka

Niepołomska 26d, 32-020 Wieliczka 12 288 30 00 Kontakt Jak dojechać

Dacia Krosno

Krakowska 199, 38-400 Krosno 13 420 11 77 Kontakt Jak dojechać

Dacia Krasne

36-007 Krasne 7a k. Rzeszowa 17 779 64 15 Kontakt Jak dojechać