Ukryj komunikat X TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności
Nowe dostępne od ręki Jak dojechać Kontakt Facebook

Funkcjonalne i ergonomiczne miejsce kierowcy

Miejsce kierowcy jest funkcjonalne i ułatwia prowadzenie pojazdu. Szczególną uwagę zwrócono na ergonomię: przełączniki elektrycznych podnośników szyb są umieszczone w płatach drzwi, przełączniki klimatyzacji są łatwo dostępne, a radioodbiorniki wyposażone w pilota sterującego, umieszczonego pod kierownicą. Informacje przedstawione na tablicy rozdzielczej są doskonale czytelne. Dokker jest również wyposażony w podnóżek lewej nogi, przydatny na dalekich trasach. Dokker zapewnia kierowcy wygodę oraz stanowi nowoczesne, przydatne i intuicyjne w obsłudze narzędzie.

SZEROKA OFERTA SILNIKÓW

Dokker oferuje silniki benzynowe i wysokoprężne spełniające potrzeby użytkowników, z różnych krajów i dostosowane do zróżnicowanych warunków ruchu drogowego. Dostępny silnik benzynowy to sprawdzony i niezawodny 1.6 MPI w bardzo atrakcyjnej cenie. Oferta silników wysokoprężnych obejmuje 2 wersje 1.5 dCi, cieszącego się na całym świecie powszechnym uznaniem ze względu na swoją niezawodność i osiągi. Zużycie paliwa i emisja CO2 wynosi dla wersji dCi 75 i dCi 90 4,5 l/ 100km i 118 g CO2/km w cyklu mieszanym.

Bezpieczeństwo

Dzięki bogatemu doświadczeniu Renault, Dacia Dokker wyposażona jest w najważniejsze elementy podnoszące bezpieczeństwo czynne i bierne zapewniające ochronę podczas jazdy zarówno kierowcy jak i pasażerom.

BEZPIECZEŃSTWO CZYNNE

ABS z systemem wspomagania nagłego hamowania

W połączeniu z ABS, który zapobiega blokadzie kół, system wspomagania nagłego hamowania pozwala na zachowanie kontroli nad torem jazdy pojazdu i optymalizację drogi hamowania.

 

ESC

ESC (Electronic Stability Control) - system elektronicznej korekty toru jazdy jest systemem podnoszącym bezpieczeństwo czynne i zapobiegającym poślizgowi. Jego celem jest zapewnienie lepszej kontroli toru jazdy samochodu.

 

Regulator i ogranicznik prędkości

Ogranicznik prędkości służy do ustalania maksymalnej prędkości pojazdu. W celu aktywacji ogranicznika prędkości należy wcisnąć umieszczony w dolnej części środkowej konsoli przycisk „on”, po czym ustawić żądaną prędkość przy pomocy umieszczonego w kierownicy przycisku +/-. Na desce rozdzielczej pojawia się piktogram „ogranicznik prędkości” wraz z podaną prędkością.

Regulator prędkości pomaga w utrzymaniu stałej prędkości jazdy wybranej przez kierowcę. Prędkość tę można regulować w sposób ciągły po przekroczeniu prędkości 30 km/h.

BEZPIECZEŃSTWO BIERNE

Przednie i tylne 3-punktowe pasy bezpieczeństwa

Pasy bezpieczeństwa z regulacją wysokości dostępną od poziomu wyposażenia Ambiance.

 

Przednie zagłówki z regulacją wysokości

Dla zapewnienia większego komfortu wszystkim pasażerom zagłówki posiadają regulację wysokości.

 

Poduszka powietrzna pasażera

Jeśli chcesz zainstalować fotelik dla dziecka na miejscu pasażera z przodu, pamiętaj o dezaktywacji poduszki powietrznej pasażera. Ta prosta czynność zapewni maksymalne bezpieczeństwo.

 

Boczne poduszki powietrzne chroniące klatkę piersiową osób siedzących z przodu

 

Czołowa poduszka powietrzna kierowcy

 

System mocowania fotelików dziecięcych Isofix na 3 miejscach tylnej kanapy

Chcesz przetestować Dacia
Dokker
?

Grupa Auto Spektrum – Twój dealer i serwis Dacia w Małopolsce i na Podkarpaciu.

Dacia Kraków

al. Powstańców Śląskich 24, 30-570 Kraków 12 423 51 00 Kontakt Jak dojechać

Serwis Dacia Rzeszów

Al. Armii Krajowej 82, 35-307 Rzeszów 17 859 15 00 Kontakt Jak dojechać

Dacia Tarnów

Ładna 82b, 33-156 Skrzyszów 14 628 45 45 Kontakt Jak dojechać

Dacia Nowy Sącz

I Brygady 2, 33-300 Nowy Sącz 18 447 70 00 Kontakt Jak dojechać

Dacia Wieliczka

Niepołomska 26d, 32-020 Wieliczka 12 288 30 00 Kontakt Jak dojechać

Dacia Krosno

Krakowska 199, 38-400 Krosno 13 420 11 77 Kontakt Jak dojechać

Dacia Krasne

36-007 Krasne 7a k. Rzeszowa 17 779 64 15 Kontakt Jak dojechać