Ukryj komunikat X TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności
Nowe dostępne od ręki Jak dojechać Kontakt Facebook

Nowoczesna i dynamiczna linia nadwozia

Nowa Dacia Logan MCV zmienia się. Jest teraz równie wygodna w prowadzeniu, co atrakcyjna. Reflektory przeciwmgłowe, bardziej wyrazisty przód i relingi dachowe nadają jej dynamiczny i nowoczesny styl.

Nowy, charakterystyczny układ świateł

Nowe reflektory przednie i tylne światła doskonale podkreślają jej osobowość.

Nowe obręcze kół

Nowe, aluminiowe felgi oraz nowe kołpaki kół są uzupełnieniem nowej stylistyki i wystroju pojazdu

Dużo miejsca dla wszystkich i na wszystko!

Bardzo przestronna Nowa Dacia Logan MCV wyróżnia się wręcz niewiarygodną pojemnością. Możesz przewieźć, co (i kogo) tylko zechcesz. Pięć pełnowymiarowych miejsc zapewnia pełen komfort podróżowania całej rodzinie, a wyjątkowe możliwości zmiany aranżacji bardzo ułatwiają życie. Składana tylna kanapa dzielona w układzie 2/3-1/3 umożliwia przewóz długich lub dużych przedmiotów i dowolne kształtowanie przestrzeni w kabinie.

Bagażnik XXL i pomysłowe schowki

Nowa Dacia Logan MCV dysponuje bagażnikiem w rozmiarze „XXL”, który pozwala jej dostosować się do wszelkich potrzeb, by wspierać cię w tym, co robisz. Posiada również liczne schowki: nową kieszeń na telefon z boku przedniego siedzenia fotela pasażera, kieszeń siatkową z przodu*, nowy uchwyt na butelkę z tyłu, oświetlony schowek w desce rozdzielczej*, obszerne kieszenie w drzwiach z przodu i z tyłu, otwarty schowek w desce rozdzielczej, kieszenie w oparciu przednich siedzeń, uchwyt na kubki... Zarówno na przednich, jak i tylnych miejscach wszyscy użytkownicy dysponują sporą ilością miejsca na podręczne rzeczy potrzebne w podróży.

 • Zależnie od wersji

Dopracowane wnętrze

Zajmij miejsce w kabinie Nowej Dacii Logan MCV. Poczuj wysoki poziom komfortu i podziwiaj nowe wykończenie wnętrza. Jest wyjątkowo wyrafinowane i na pewno ci się spodoba. Nowa tapicerka, nowe wyloty nawiewów, nowy panel centralny z nowymi elementami dekoracyjnymi, nowa, 4-ramienna kierownica, nowe elementy wykończenia w kolorze matowego chromu*... Odmienione wnętrze i nowoczesny wystrój samochodu z pewnością zdobędą twoje uznanie.

 • Zależnie od wersji.

Silniki

 • Silniki benzynowe

   

  • SCe 75


  Nowa Dacia Logan MCV posiada nowy silnik benzynowy oszczędny i nowoczesny: SCe 75 jest 3-cylindrową jednostką o pojemności 1 litra wykorzystującą w swej konstrukcji bogate doświadczenie Renault i pozwalającą na znaczne obniżenie emisji CO2 i zużycia paliwa.

  • TCe 90 S&S


  TCe 90 S&S jest kolejnym przykładem doskonałej konstrukcji mechanicznej Grupy Renault. Jest to 3-cylindrowy silnik benzynowy z turbodoładowaniem o pojemności 898 cm3 (klasa 0,9 l) i mocy 90 KM z systemem Stop&Start, wyposażony w najnowsze technologie.

  Zapewnia komfort jazdy przy ograniczonym zużyciu paliwa i niskiej emisji CO2. TCe 90 S&S jest dynamiczny, szybko reaguje na działania kierowcy, płynnie przyspiesza i oferuje znakomitą relację komfortu jazdy do oszczędnej eksploatacji.

   

 • Silniki wysokoprężne
  • dCi 75 S&S


  Ten wysokoprężny silnik o pojemności 1,5 l zyskał sobie międzynarodowe uznanie za swą niezawodność, komfort prowadzenia samochodu oraz wysokie osiągi. Silniki tej generacji zapewniają wyższy moment obrotowy i lepsze przyspieszenia.

  Oba silniki o mocy 75 KM i 90 KM posiadają system Stop&Start i oferują niskie zużycie paliwa i emisję CO2 poniżej 100 g/km.

  • dCi 90 S&S


  Ten wysokoprężny silnik o pojemności 1,5 l zyskał sobie międzynarodowe uznanie za swą niezawodność, komfort prowadzenia samochodu oraz wysokie osiągi. Silniki tej generacji zapewniają wyższy moment obrotowy i lepsze przyspieszenia.

  Oba silniki o mocy 75 KM i 90 KM posiadają system Stop&Start i oferują niskie zużycie paliwa i emisję CO2 poniżej 100 g/km.

 • EASY-R
  • TCe 90 S&S Easy-R 

  Dacia wprowadza do swojej oferty zautomatyzowaną skrzynię biegów (bez pedału sprzęgła) - Easy-R.

  W połączeniu z silnikami benzynowymi TCe 90 S&S zautomatyzowana skrzynia Easy-R zapewnia:
  • większą łatwość użytkowania - uwalnia kierowcę od operowania pedałem sprzęgła i zmiany biegów. Zmiana biegów następuje automatycznie,
  • ułatwione manewrowanie samochodem: wspomaganie ruszania pod górę pozwala kierowcy na spokojne ruszenie z miejsca bez pośpiechu. Samochód wyposażony w zautomatyzowaną skrzynię biegów rusza powoli do przodu lub do tyłu po zwolnieniu pedału hamulca, co ułatwia poruszanie się w korku, płynne wykonywanie trudnych manewrów (np. parkowanie) i zapobiega cofaniu się samochodu po zatrzymaniu na drodze o niewielkim nachyleniu,
  • 5 biegów w wersji z silnikiem benzynowym
  • mniejsze zużycie paliwa - zautomatyzowana skrzynia Easy-R pozwala pogodzić niskie spalanie z komfortem jazdy,
  • wysoki komfort jazdy zarówno po mieście jak i poza miastem.
  • atrakcyjna cena.

 • Oferta silników benzynowych/LPG

  TCe 90 S&S jest dostępny również w wersji benzynowej i LPG. Tańsze paliwo i zamontowana fabrycznie instalacja LPG to ekonomiczne i w pełni bezpieczne rozwiązanie. Emisja CO2 w czasie jazdy na paliwie LPG jest niższa w porównaniu do odpowiedniego silnika benzynowego.

 

Chcesz przetestować Dacia
Logan
MCV?

Grupa Auto Spektrum – Twój dealer i serwis Dacia w Małopolsce i na Podkarpaciu.

Dacia Kraków

al. Powstańców Śląskich 24, 30-570 Kraków 12 423 51 00 Kontakt Jak dojechać

Serwis Dacia Rzeszów

Al. Armii Krajowej 82, 35-307 Rzeszów 17 859 15 00 Kontakt Jak dojechać

Dacia Tarnów

Ładna 82b, 33-156 Skrzyszów 14 628 45 45 Kontakt Jak dojechać

Dacia Nowy Sącz

I Brygady 2, 33-300 Nowy Sącz 18 447 70 00 Kontakt Jak dojechać

Dacia Wieliczka

Niepołomska 26d, 32-020 Wieliczka 12 288 30 00 Kontakt Jak dojechać

Dacia Krosno

Krakowska 199, 38-400 Krosno 13 420 11 77 Kontakt Jak dojechać

Dacia Krasne

36-007 Krasne 7a k. Rzeszowa 17 779 64 15 Kontakt Jak dojechać