Ukryj komunikat X TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności
Nowe dostępne od ręki Jak dojechać Kontakt Facebook

Jeszcze bardziej widoczny styl terenowy

Nowa Dacia Sandero Stepway ma klasę. Typowy dla SUV-ów design podkreśla terenowy styl nowego modelu. I to widać! Nowy, bardziej wyrazisty, chromowany wlot powietrza, zwiększony prześwit, matowy chrom przedniej i tylnej osłony podwozia, czarne listwy chroniące błotniki i progi, chromowana końcówka rury wydechowej, światła przeciwmgłowe, relingi dachowe... Wystrój samochodu jest jeszcze bardziej dynamiczny i nowoczesny. 

Starannie wykończone wnętrze w najdrobniejszych szczegółach

Nowa Dacia Sandero Stepway przeobraziła się wewnątrz i na zewnątrz. Nowa tapicerka, nowe wyloty nawiewów, nowy panel centralny z nowymi elementami dekoracyjnymi, nowa, 4-ramienna kierownica, nowe elementy wykończenia w kolorze matowego chromu...  Odmienione wnętrze i nowoczesny wystrój samochodu z pewnością zdobędą twoje uznanie. 

Obszerne i komfortowe wnętrze

Zajmij miejsce za kierownicą i ciesz się jej nowym, przestronnym wnętrzem: 5 wygodnych miejsc i obszerny bagażnik, jeden z największych w tej kategorii samochodów. Wnętrze wyposażone w liczne funkcjonalne rozwiązania: składana tylna kanapa dzielona w układzie 1/3-2/3, nowe, pomysłowe schowki do dyspozycji całej rodziny... Pomyśleliśmy o wszystkim, aby uprościć ci codzienne życie za kierownicą. Masz przed sobą idealne auto miejskie, gotowe towarzyszyć ci każdego dnia, oferujące optymalny poziom komfortu, niezależnie od tego, czy jedziesz sam, czy z pasażerami.

Ochrona pasażerów

Posiadająca 3-letnią gwarancję (lub do 100 tys. km) Nowa Dacia Sandero Stepway oferuje pełne wyposażenie zapewniające bezpieczeństwo kierowcy i pasażerom: wzmocniona konstrukcja nadwozia, czołowe i boczne poduszki powietrzne, system mocowania fotelika dla dziecka Isofix na tylnych bocznych miejscach oraz zagłówki z regulacją wysokości.

Silniki

 • Silniki Essence
  • TCe 90 S&S

  TCe 90 S&S jest kolejnym przykładem doskonałej konstrukcji mechanicznej Grupy Renault. Jest to 3-cylindrowy silnik benzynowy z turbodoładowaniem o pojemności 898 cm3 (klasa 0,9 l) i mocy 90 KM z systemem Stop&Start, wyposażony w najnowsze technologie.

  Zapewnia komfort jazdy przy ograniczonym zużyciu paliwa i niskiej emisji CO2. TCe 90 S&S jest dynamiczny, szybko reaguje na działania kierowcy, płynnie przyspiesza i oferuje znakomitą relację komfortu jazdy do oszczędnej eksploatacji.

 • Silniki Diesel
  • dCi 75 S&S

  Ten wysokoprężny silnik o pojemności 1,5 l zyskał sobie międzynarodowe uznanie za swą niezawodność, komfort prowadzenia samochodu i wysokie osiągi. Silniki tej generacji zapewniają wyższy moment obrotowy i lepsze przyspieszenia.

  Oba silniki o mocy 75 KM i 90 KM posiadają system Stop&Start i oferują niskie zużycie paliwa i emisję CO2 poniżej 100 g/km.

  • dCi 90 S&S

  Ten wysokoprężny silnik o pojemności 1,5 l zyskał sobie międzynarodowe uznanie za swą niezawodność, komfort prowadzenia samochodu oraz wysokie osiągi. Silniki tej generacji zapewniają wyższy moment obrotowy i lepsze przyspieszenia.

  Oba silniki o mocy 75 KM i 90 KM posiadają system Stop&Start i oferują niskie zużycie paliwa i emisję CO2 poniżej 100 g/km.

 • EASY-R
  • TCe 90 S&S Easy-R 

  Dacia wprowadza do swojej oferty zautomatyzowaną skrzynię biegów (bez pedału sprzęgła) - Easy-R.

  W połączeniu z silnikami benzynowymi TCe 90 S&S zautomatyzowana skrzynia Easy-R zapewnia:
  - większą łatwość użytkowania - uwalnia kierowcę od operowania pedałem sprzęgła i zmiany biegów. Zmiana biegów następuje automatycznie,
  - ułatwione manewrowanie samochodem: wspomaganie ruszania pod górę pozwala kierowcy na spokojne ruszenie z miejsca bez pośpiechu. Samochód wyposażony w zautomatyzowaną skrzynię biegów rusza powoli do przodu lub do tyłu po zwolnieniu pedału hamulca, co ułatwia poruszanie się w korku, płynne wykonywanie trudnych manewrów (np. parkowanie) i zapobiega cofaniu się samochodu po zatrzymaniu na drodze o niewielkim nachyleniu.
  - 5 biegów w wersji z silnikiem benzynowym
  - mniejsze zużycie paliwa - zautomatyzowana skrzynia Easy-R pozwala pogodzić niskie spalanie z komfortem jazdy,
  - wysoki komfort jazdy zarówno po mieście jak i poza miastem.
  - atrakcyjna cena.

 • Oferta silników benzynowych/LPG

  TCe 90 S&S jest dostępny również w wersji benzynowej i LPG.. Tańsze paliwo i zamontowana fabrycznie instalacja LPG to ekonomiczne i w pełni bezpieczne rozwiązanie. Emisja CO2 w czasie jazdy na paliwie LPG jest niższa w porównaniu do odpowiedniego silnika benzynowego.

Chcesz przetestować Dacia
Sandero Stepway
?

Grupa Auto Spektrum – Twój dealer i serwis Dacia w Małopolsce i na Podkarpaciu.

Dacia Kraków

al. Powstańców Śląskich 24, 30-570 Kraków 12 423 51 00 Kontakt Jak dojechać

Serwis Dacia Rzeszów

Al. Armii Krajowej 82, 35-307 Rzeszów 17 859 15 00 Kontakt Jak dojechać

Dacia Tarnów

Ładna 82b, 33-156 Skrzyszów 14 628 45 45 Kontakt Jak dojechać

Dacia Nowy Sącz

I Brygady 2, 33-300 Nowy Sącz 18 447 70 00 Kontakt Jak dojechać

Dacia Wieliczka

Niepołomska 26d, 32-020 Wieliczka 12 288 30 00 Kontakt Jak dojechać

Dacia Krosno

Krakowska 199, 38-400 Krosno 13 420 11 77 Kontakt Jak dojechać

Dacia Krasne

36-007 Krasne 7a k. Rzeszowa 17 779 64 15 Kontakt Jak dojechać