Ukryj komunikat X TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności
Nowe dostępne od ręki Jak dojechać Kontakt Facebook

Nowa Dacia Duster

Już wkrótce

Nowa Dacia DUSTER

 

12 września br. na Targach Motoryzacyjnych we Frankfurcie po raz pierwszy pokazano Nową Dacię DUSTER. Ten przestronny SUV jest gotowy na każde Twoje wyzwanie i pozwoli Ci cieszyć się z jazdy zarówno w mieście, jak i w terenie.

Nowe oblicze Dacii DUSTER - wnętrze i design zewnętrzny

Daj się uwieść nowoczesnej i solidnej sylwetce Nowej Dacii DUSTER, jego wydłużonej kabinie, dynamicznej linii nadwozia, charakterystycznym w swoim wyglądzie dziennym światłom LED podzielonym na trzy segmenty, 17'' kołom z obręczami wykonanymi ze stopu metali lekkich, aluminiowym relingom dachowym oraz na nowo zaprojektowanej osłonie chłodnicy. To wszystko podkreśla dynamiczny design nowego DUSTERa.

Projektując nowy model nie zapomniano o przestronnym wnętrzu i bogatym wyposażeniu:

  • Automatyczna klimatyzacja
  • Bezkluczykowy system dostępu i uruchamiania silnika - Keyless Entry,
  • Światła mijania włączane automatycznie
  • Wspomaganie parkowania dzięki zamontowanej kamerze - Multiview Camera
  • Wiele praktycznych schowków

 

Nowa Dacia DUSTER dostępna będzie w salonach w pierwszym kwartale 2018 roku!

Chcesz na bieżąco śledzić informacje dotyczące promocji i nowych modeli dostępnych w naszej ofercie? Zapraszamy na nasz fanpage na Facebooku.

Nie chcesz czekać? Wypełnij poniższy formularz - skontaktujemy się z Tobą w celu przedstawienia aktualnej oferty lub zadzwoń na naszą Infolinię 12 38 48 413

Formularz kontaktowy

Administratorem danych jest AUTO SPEKTRUM Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy al. Powstańców Śląskich 24. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana zapytanie, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu Administratora - art. 6 ust. 1 lit. f Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 UE . Prawnie uzasadnionym interesem Administratora jest odpowiedź na kontakt zainicjowany przez uzupełnienie i wysłanie formularza. Po wypełnieniu powyższego celu dane będą przetwarzane w zakresie wymaganym przez przepisy prawa lub dla zabezpieczenia ewentualnych roszczeń. W przypadku wyrażenia przez Panią/Pana zgody, dane będą przetwarzane również w celu przesyłania informacji marketingowych. Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom współpracującym na podstawie umów powierzenia w zakresie niezbędnym do realizacji powyższych celów. Państwa dane mogą podlegać zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu w celu określenia osobistych preferencji na potrzeby przesłania oferty handlowej, jednakże nie będzie to wywoływać skutków prawnych lub w podobny sposób znacząco wpływać na Państwa sytuację. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo dostępu do treści i przenoszenia swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Więcej informacji znajduje się na naszej stronie internetowej w dokumencie obowiązku informacyjnego lub każdym salonie administratora danych. Jeśli ma Pani/Pan jakiekolwiek pytania odnośnie przetwarzania przez nas Pani/Pana danych, prosimy skontaktować się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych, który dostępny jest pod adresem email iodo1@autospektrum.pl .

Grupa Auto Spektrum – Twój dealer i serwis Dacia w Małopolsce i na Podkarpaciu.

Dacia Kraków

al. Powstańców Śląskich 24, 30-570 Kraków 12 423 51 00 Kontakt Jak dojechać

Serwis Dacia Rzeszów

Al. Armii Krajowej 82, 35-307 Rzeszów 17 859 15 00 Kontakt Jak dojechać

Dacia Tarnów

Ładna 82b, 33-156 Skrzyszów 14 628 45 45 Kontakt Jak dojechać

Dacia Nowy Sącz

I Brygady 2, 33-300 Nowy Sącz 18 447 70 00 Kontakt Jak dojechać

Dacia Wieliczka

Niepołomska 26d, 32-020 Wieliczka 12 288 30 00 Kontakt Jak dojechać

Dacia Krosno

Krakowska 199, 38-400 Krosno 13 420 11 77 Kontakt Jak dojechać

Dacia Krasne

36-007 Krasne 7a k. Rzeszowa 17 779 64 15 Kontakt Jak dojechać