Ukryj komunikat X TA STRONA WYKORZYSTUJE PLIKI COOKIE zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji o celu ich wykorzystania i możliwości zmiany ustawień cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności
Nowe dostępne od ręki Jak dojechać Kontakt Facebook
Strona główna Aktualności i promocje KONKURS "Dacia Piknik 2017"

KONKURS "Dacia Piknik 2017"

20 maja w naszych salonach odbyły się Pikniki, ale to nie koniec naszej akcji. Serdecznie zapraszamy do udziału w ogólnopolskim konkursie z Dacią Duster do wygrania!

W sobotę 20 maja mieliśmy przyjemność spotkać się z Państwem na Rodzinnym Pikniku Dacii. Dziękujemy za odwiedzenie naszych salonów i wspólną zabawę w tym dniu!
W najbliższych tygodniach, razem z Dacią i postaciami z bajki Disneya "Miki i raźni rajdowycy", chcemy zaprosić Państwa do gry o cenne nagrody.

Każdy, kto w dniach 20 maja - 5 czerwca odbędzie z nami jazdę próbną modelami Dacia, otrzyma od nas kupon konkursowy. Kupon należy zarejestrować na stronie razemrazniej.dacia.pl oraz wykonać zadanie konkursowe: w aplikacji konkursowej, dostępnej na stronie, prosimy przygotować pocztówkę z wymarzonej podróży rodzinnej samochodem Dacia. Nagrodą główną w konkursie jest samochód Dacia Duster. Ponadto przyznane zostaną nagrody pocieszenia w postaci gadżetów Disneya. Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest na stronie konkursowej oraz w naszych salonach.

Ponadto, dla naszych klientów przygotowaliśmy jeszcze jedną niespodziankę - możliwość wygrania Dacii Duster z pełnym bakiem na weekend od Auto Spektrum! Ze wszystkich osób, które do 3 czerwca włącznie wezmą udział w naszych jazdach próbnych modelami Dacia i zgłoszą chęć udziału w naszym konkursie, wybierzemy 1 osobę, której udostępnimy samochód na cały weekend.

Życzymy powodzenia!

Formularz kontaktowy

Administratorem danych jest AUTO SPEKTRUM Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy al. Powstańców Śląskich 24. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana zapytanie, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu Administratora - art. 6 ust. 1 lit. f Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 UE . Prawnie uzasadnionym interesem Administratora jest odpowiedź na kontakt zainicjowany przez uzupełnienie i wysłanie formularza. Po wypełnieniu powyższego celu dane będą przetwarzane w zakresie wymaganym przez przepisy prawa lub dla zabezpieczenia ewentualnych roszczeń. W przypadku wyrażenia przez Panią/Pana zgody, dane będą przetwarzane również w celu przesyłania informacji marketingowych. Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom współpracującym na podstawie umów powierzenia w zakresie niezbędnym do realizacji powyższych celów. Państwa dane mogą podlegać zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu w celu określenia osobistych preferencji na potrzeby przesłania oferty handlowej, jednakże nie będzie to wywoływać skutków prawnych lub w podobny sposób znacząco wpływać na Państwa sytuację. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo dostępu do treści i przenoszenia swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Więcej informacji znajduje się na naszej stronie internetowej w dokumencie obowiązku informacyjnego lub każdym salonie administratora danych. Jeśli ma Pani/Pan jakiekolwiek pytania odnośnie przetwarzania przez nas Pani/Pana danych, prosimy skontaktować się z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych, który dostępny jest pod adresem email iodo1@autospektrum.pl .

Grupa Auto Spektrum – Twój dealer i serwis Dacia w Małopolsce i na Podkarpaciu.

Dacia Kraków

al. Powstańców Śląskich 24, 30-570 Kraków 12 423 51 00 Kontakt Jak dojechać

Serwis Dacia Rzeszów

Al. Armii Krajowej 82, 35-307 Rzeszów 17 859 15 00 Kontakt Jak dojechać

Dacia Tarnów

Ładna 82b, 33-156 Skrzyszów 14 628 45 45 Kontakt Jak dojechać

Dacia Nowy Sącz

I Brygady 2, 33-300 Nowy Sącz 18 447 70 00 Kontakt Jak dojechać

Dacia Wieliczka

Niepołomska 26d, 32-020 Wieliczka 12 288 30 00 Kontakt Jak dojechać

Dacia Krosno

Krakowska 199, 38-400 Krosno 13 420 11 77 Kontakt Jak dojechać

Dacia Krasne

36-007 Krasne 7a k. Rzeszowa 17 779 64 15 Kontakt Jak dojechać